O nas

FIRMA AUTOKAROWA Z TRADYCJĄ

Transport Turystyczny Zawistowscy to rodzinna firma, która na rynku istnieje od 2003 roku. Zajmujemy się wynajmem autokarów, busów oraz samochodów osobowych. Obsługujemy kompleksowo biura podróży, zjazdy, kongresy, konferencje, firmy, instytucje samorządowe, kluby sportowe, imprezy okolicznościowe oraz inne wydarzenia i eventy.
BUSY

Mercedes-Benz z ilością miejsc dla pasażerów od 20 do 26 plus kierowca w pełnej bardzo luksusowej wersji wyposażenia

AUTOKARY TURYSTYCZNE

Mercedes-Benz z ilością miejsc dla pasażerów od 50 do 62 plus kierowca w pełnej wersji lux wyposażenia

AUTA OSOBOWE

Mercdes-Benz oraz VW w pełnej, komfortowej wersji wyposażenia

Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności na rynku turystycznym procentuje teraz w postaci umiejętności dostosowania się do życzeń najbardziej wymagających klientów.

Na względzie mamy zawsze wszelkie Państwa wymagania, oczekiwania, preferencje, życzenia, a także możliwości finansowe. Wspólnie wybieramy najodpowiedniejszy wariant współpracy.

Oprócz wysokiej klasy sprzętu gwarantujemy Państwu pełną niezawodność taboru oraz profesjonalizm, dyspozycyjność i życzliwość naszego personelu. Naszym priorytetem zawsze jest komfort i bezpieczeństwo pasażerów.

W swoim taborze posiadamy:

– busy Mercedes-Benz z ilością miejsc dla pasażerów od 20 do 26 w pełnej, bardzo luksusowej wersji wyposażenia,

– nowoczesne autokary Mercedes-Benz z ilością miejsc dla pasażerów od 50 do 62 w pełnej wersji lux wyposażenia,

– auto osobowe Mercedes-Benz w pełnej, komfortowej wersji wyposażenia.

Gwarancję bezpiecznej i przyjemnej podróży zapewnia Państwu nasza wykwalifikowana kadra. Szereg dyplomów i certyfikatów, zdobytych przez naszą firmę na przestrzeni lat doskonale to obrazuje. Posiadamy m.in. CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH W KRAJOWYM TRANSPORCIE OSÓB wydanym przez Instytut Transportu samochodowego w Warszawie. Nasze kompetencje potwierdza również LICENCJA NA WYKONYWANIE KRAJOWEGO TRANSPORTU DROGOWEGO OSÓB wydana przez Starostę Ostrowskiego oraz LICENCJA NA WYKONYWANIE MIĘDZYNARODOWEGO AUTOKAROWEGO I AUTOBUSOWEGO PRZEWOZU OSÓB wydana przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego.

Interesuje Państwa transport autokarowy lub wynajem autokaru? Poszukują Państwo przewoźnika, który spełni indywidualne oczekiwania dotyczące przewozu grupy osób? Zapraszamy do kontaktu. W razie pytań dodatkowych lub wątpliwości zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Kontakt z nami