Wycieczki szkolne

Najpiękniejsze szkolne wycieczki jakie możesz sobie wymarzyć

Wycieczki szkolne jednodniowe to przede wszystkim masa zabawy połączona z edukacją! Nasze wyjazdy mają charakter warsztatowy, opierają się na programie zwiedzania ciekawych miejsc, a często całości towarzyszą wyjątkowe zajęcia edukacyjne. Robimy wszystko, aby oferowane przez nas szkolne wycieczki jednodniowe realizowały najbardziej złożony program i zapewniały rozrywkę oraz naukę wszystkim dzieciom. Zapraszamy na zwiedzanie poprzez zabawę!

[arrowpress_container]

Pomimo, że już jest jesień to nadal mamy piękną i ciepłą końcówkę października. Spadające liście, kasztany i żołędzie z drzew są zwiastunami jesieni. Złota polska jesień potrafi być jednak równie piękna jak lato. Dlatego zapraszamy Was na wycieczkę na wieś, gdzie naprawdę jest wiele pięknych miejsc do odwiedzenia, a szczególnie Farma Dyń EDYNIA k. Łomży. Jest to przepiękne miejsce, do którego można kilka razy wracać i cały czas świetnie się tam bawić z mnóstwem atrakcji dla dzieci.

Podczas 2-3 h na świeżym powietrzu dzieci poznają odmiany dyni, poznają zwierzęta, a niektóre mogą karmić.

Dynie wyłożone są na ziemi lub w skrzynkach, dzięki czemu każdy, mały i duży, może je dokładnie obejrzeć. Właścicielka farmy chętnie odpowie na Wasze wszystkie pytania i podzieli się z Wami wiedzą odnośnie uprawy dyń.

To fantastyczne miejsce oferuje nie tylko dynie, ale też inne atrakcje dla dzieci. I tak znajduje się tu malutki zwierzyniec, w którym mieszkają kuce, kury, kaczki, a nawet króliki. Na dzieci czeka też wspaniała zabawa – wyścigi taczkami, zabawa w piaskownicy z kukurydzy oraz oglądanie pięknych lampionów z dyń.

Jedną z głównych atrakcji poza dyniami jest również słomiany labirynt. Są to bele słomy, po których można chodzić lub skakać. Dla dzieciaków jest to świetna zabawa i ciężko ich stąd wyciągnąć.

Po zabawie, kiedy Wasze żołądki będą domagały się jedzenia, otrzymacie gorącą pożywną zupkę oraz spróbujecie słodkich jabłek z czekoladowej fontanny, a jeśli nadal będziecie głodni, to na farmie można rozpalić ognisko i zjeść kiełbaskę.

Cena od 65 zł/dziecko przy grupie min. 20 osób płacących + opiekunowie (opiekunowie bezpłatnie)

Cena zawiera:
– przejazd autokarem lub busem
– opiekę pilota
– gorący posiłek
– opłata wstępu na Farmę Dyni
– ubezpieczenie NNW na czas podróży
– koszty realizacji programu
– podatki

ZAPRASZAMY

[/arrowpress_container]
[barber_heading big_heading_title=”Skontaktuj się z nami telefonicznie” tag_heading=”tag-h2″ heading_align=”left” type_icon=”image_icon” animation_delay=”500″ content_desc=”Jesteśmy do Twojej dyspozycji” color_default=”#000000″ color_desc=”#555555″ css=”.vc_custom_1611351210147{padding-top: 10px !important;padding-right: 10px !important;padding-bottom: 44px !important;padding-left: 10px !important;}”]

501-210-155